wtorek, 27 listopada 2012

Tim Burton Cupcakes

Inspirowane Burtonowskim klimatem cupcakes wykonane dla Big Baba Cupcakes. Jest to jeden z moich ulubionych tematów. Na pewno jeszcze nie raz zobaczycie coś tego pokroju :) Niestety jak już wcześniej ostrzegałam te zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale robiłam je już dość dawno i wtedy nie myślałam o możliwości wklejeniu ich na bloga..


"Nightmare before christmas"

"Alice in wonderland""Beeteljuice""Nightmare before christmas"

"Alice in wonderland"


5 komentarzy:

 1. zdjęcia może nie najlepsze, czego nie można powiedzieć o wykonaniu babeczek ;-) pamiętam, że od razu mi się spodobały na stronie BBC :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dostałam to zlecenie byłam wniebowzięta! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Magda, musisz mieć jakieś narzędzia:) Pokaż je kiedyś, jeśli to nie jest zawodowa tajemnica rzemieślnika. Przecież one są tak niesamowicie dopracowane! Perełki dla oczu. Aż szkoda jeść!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj narzędzi to ja mam sporo :D Chociaż i tak większość detali robię ręcznie, przy pomocy skalpela i takiego mojego ulubionego narzędzia, które przypomina trochę dentystyczne :D Ostatnio pisałam na facebooku o paczkach, które dostałam pod choinkę w sumie. Było tam sporo sprzętu właśnie do ozdabiania tortów. Również notka o tym w przygotowaniu :)

   Usuń
 4. Aha! I pędzelki oczywiście! Ich używam baardzo dużo :)

  OdpowiedzUsuń