środa, 28 sierpnia 2013

Trot komunijny dla chłopca

Był torcik dla dziewczynki to teraz dla chłopca. Podobnie jak ten poprzedni miał 2 piętra. Oczywiście kolorystyka niebieska. Bardzo prosty i delikatny. :)

Z niebieskim "dywanikiem" ;)


I również parę szczegółów:

Figurka z przodu

Figurka z boku

Musi być zaznaczone dla kogo! :)

Hostia :)

Podoba się? :)

6 komentarzy:

 1. Madziu piękny jak zawsze! :* Ela Ł! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Elu! Staram się jak mogę :)

   Usuń
 2. Witam, torty wspaniałe, widać rękę profesjonalisty. Tylko super by było gdyby na nie był przepis, krok po kroku jak takie cuda zrobić a jak na razie to tylko to jest do podziwiania a nie do nauczenia się czegoś. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie! Dziękuję za miłe słowa. Nie jestem profesjonalistą. Z wykształcenia jestem geodetą, chociaż teraz wiem, że gdybym miała taką możliwość to inaczej pokierowałabym swoim życiem ;) Traktuję to jako moją pasję. Ten blog jest zbiorem moich prac. Głównie pokazuję to co zrobiłam, ale dodaję także przepisy, tutoriale. Z powodu kupna mieszkania i przeprowadzki narobiły się spore zaległości. Staram się je teraz nadgonić i dodać jak największą ilość notek ze zdjęciami. Nikt do mnie nie pisał z żadnymi pytaniami o jakieś konkretne rzeczy. Jedynie o składanie piętrowych tortów na co mam zdjęcia przygotowane i za niedługo się pojawią. Proszę pisać czego Pani/Pan chce się dowiedzieć, nauczyć. Czy kompletnych podstaw, których ja używam, czy jakichś konkretnych dekoracji. Wtedy będę miała pogląd na to czego potrzebują moi czytelnicy. Zawsze się o to pytam, ale jak dotąd nikt nie był zainteresowany ;) Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu o tym napisał! To tym bardziej motywuje ;)
   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń